  • Mfr # TFP001CP18X058CL
  • Zoro # G704459897
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X058CL
Width
18"
Height
58"