  • Mfr # TFP001CP18X079BR
  • Zoro # G804460861
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X079BR
Width
18"
Height
79"