  • Mfr # TFP001CP12X055ST
  • Zoro # G604449134
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X055ST
Width
12"
Height
55"