  • Mfr # TFP001CP15X046ST
  • Zoro # G004454042
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X046ST
Width
15"
Height
46"