  • Mfr # TFP001CP15X077ST
  • Zoro # G304461412
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X077ST
Width
15"
Height
77"