  • Mfr # TFP001CP15X074CH
  • Zoro # G904459000
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X074CH
Width
15"
Height
74"