  • Mfr # TFP001CP18X035CH
  • Zoro # G304458245
Width
18"
Color
Ocean Swell
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X035CH
Width
18"
Height
35"