  • Mfr # TFP001CP15X051PT
  • Zoro # G604457153
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X051PT
Width
15"
Height
51"