  • Mfr # TFP001CP15X070HG
  • Zoro # G404456561
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X070HG
Width
15"
Height
70"