  • Mfr # TFP001AC15X036BL
  • Zoro # G704441526
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC15X036BL
Width
15"
Height
36"