  • Mfr # TFP001AC18X046BL
  • Zoro # G804446858
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X046BL
Width
18"
Height
46"