Mfr # TFP001AC18X065MR
Zoro # G204447592
Width
18"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
TFP001AC18X065MR
Width
18"
Height
65"