  • Mfr # TFP001AC18X065MR
  • Zoro # G204447592
Width
18"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X065MR
Width
18"
Height
65"