  • Mfr # TFP001AC18X045TU
  • Zoro # G304446976
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X045TU
Width
18"
Height
45"