  • Mfr # TFP001AC15X043WH
  • Zoro # G804446155
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC15X043WH
Width
15"
Height
43"