  • Mfr # TFP001AC15X044WH
  • Zoro # G104447623
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC15X044WH
Width
15"
Height
44"