  • Mfr # TFP101CO12X073UN
  • Zoro # G404530131
Width
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO12X073UN
Width
12"
Height
73"