  • Mfr # TFP101CO13X059UN
  • Zoro # G604531709
Width
13"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO13X059UN
Width
13"
Height
59"