  • Mfr # TFP101FC15X067BL
  • Zoro # G404533590
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X067BL
Width
15"
Height
67"