  • Mfr # TFP101FC18X051MR
  • Zoro # G304534925
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X051MR
Width
18"
Height
51"