  • Mfr # TFP101FC18X061MR
  • Zoro # G104529077
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X061MR
Width
18"
Height
61"