  • Mfr # TFP101FC18X048SG
  • Zoro # G704533184
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X048SG
Width
18"
Height
48"