  • Mfr # TFP101FC18X058SG
  • Zoro # G204539082
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FC18X058SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
58"