  • Mfr # TFP101FC12X065SM
  • Zoro # G804533749
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X065SM
Width
12"
Height
65"