  • Mfr # TFP101FC15X043SM
  • Zoro # G304530866
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X043SM
Width
15"
Height
43"