  • Mfr # TFP101FC18X064SM
  • Zoro # G304531023
Width
18"
Color
Shadow Mountain
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X064SM
Width
18"
Height
64"