  • Mfr # TFP101FC15X054SM
  • Zoro # G304537889
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC15X054SM
Width
15"
Height
54"