  • Mfr # TFP101FC18X045SM
  • Zoro # G304531412
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X045SM
Width
18"
Height
45"