  • Mfr # TFP101FC15X034TU
  • Zoro # G104537072
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X034TU
Width
15"
Height
34"