  • Mfr # TFP101FC15X059TU
  • Zoro # G804529261
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FC15X059TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
59"