  • Mfr # TFP101FC18X034TU
  • Zoro # G404536270
Width
18"
Color
Turmeric
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC18X034TU
Width
18"
Height
34"