  • Mfr # TFP101FC12X034WH
  • Zoro # G804538201
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X034WH
Width
12"
Height
34"