  • Mfr # TFP101FC12X040WH
  • Zoro # G304530125
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X040WH
Width
12"
Height
40"