  • Mfr # TFP101FC12X062WH
  • Zoro # G404531893
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X062WH
Width
12"
Height
62"