  • Mfr # TFP101FC12X055WH
  • Zoro # G904539726
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X055WH
Width
12"
Height
55"