  • Mfr # TFP101FC12X063WH
  • Zoro # G704532606
Width
12"
Color
White
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC12X063WH
Width
12"
Height
63"