  • Mfr # TFP101FC12X079WH
  • Zoro # G704530824
Width
12"
Color
White
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FC12X079WH
Width
12"
Height
79"