  • Mfr # TFP101FC15X033WH
  • Zoro # G404536805
Width
15"
Color
White
Fixed Mount
Shutter Design
Farmhouse/Flat Panel Combination
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC15X033WH
Width
15"
Height
33"