  • Mfr # TFP101FC18X028WH
  • Zoro # G804532629
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FC18X028WH
Width
18"
Height
28"