  • Mfr # TFP101SBF23X034MG
  • Zoro # G804485178
Width
23"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X034MG
Width
23"
Height
34"