  • Mfr # TFP101SBF23X046SB
  • Zoro # G104489296
Width
23"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X046SB
Width
23"
Height
46"