  • Mfr # TFP101SBF23X026TU
  • Zoro # G004489570
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X026TU
Width
23"
Height
26"