  • Mfr # TFP101SBF23X067TU
  • Zoro # G204490475
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X067TU
Width
23"
Height
67"