  • Mfr # TFP101SBF23X049TU
  • Zoro # G004489952
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X049TU
Width
23"
Height
49"