  • Mfr # TFP101SBF23X074TU
  • Zoro # G204486164
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101SBF23X074TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
74"