  • Mfr # TFP101SBF23X075TU
  • Zoro # G604485910
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X075TU
Width
23"
Height
75"