  • Mfr # TFP101SBF23X072WH
  • Zoro # G304485999
Width
23"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X072WH
Width
23"
Height
72"