  • Mfr # TFP001HS12X075AN
  • Zoro # G304469333
Width
12"
Color
Antigua
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X075AN
Width
12"
Height
75"