  • Mfr # TFP001HS12X027BT
  • Zoro # G304475341
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X027BT
Width
12"
Height
27"