  • Mfr # TFP001HS15X039LP
  • Zoro # G404470123
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X039LP
Width
15"
Height
39"